Objavy (David Kollar)

u

David Kollar & Umpax

 

 

Tento rok sa na Slovensku hudobne najviac darilo Davidovi Kollarovi. Cez Pata Mastelotta sa prepracoval do najvyššej svetovej ligy a navyše sa mu darí zdokumentovať svoje projekty. O albume Komara som písal, okrem toho vydal album s rovnako zaujímavým zoskupením The Blessed Beat. Vďaka prešovskému štúdiu Umpax sa dajú pozrieť viaceré zaujímavé záznamy – okrem Blessed Beat si David Kollar zahral aj v dvojici s Johnom Clardym. Aj tieto koncerty potvrdzujú, že David Kollar sa na svojej ceste dostal ďaleko a že stále má chuť a odvahu ísť ďalej.

 

The Blessed Beat v štúdiu Umpax (ukážka)

David Kollar & John Clardy v štúdiu Umpax (ukážka)

KSN (Kollar, Sagfors, Nordlund) (ukážka)

 

Reklamy

2 komentáre to “Objavy (David Kollar)”

  1. schizyfos Says:

    http://www.youtube.com/watch?v=CDsy6qoheac, Work on this album was influenced by the diagnosis of my good friend Lukas Halicky, just 34 years old, father of 3 kids with a brain tumour.
    Things spiralled downward, as I trusted in a positive result of treatment for my friend and I wanted to help. All this influenced the atmosphere of the songs. This album is a story, like Dostoevsky’s notes from the underground. That book fell off its shelf when I thought about the title of this album and its conception. In these circumstances, the painting from Dušan Očkovič summarised my thoughts (see the album cover). A smoking man deep in thought wearing a striped jumper. I see there Jesus who doesn’t want to look me in the eye.
    But, as long as the cigarette burns, there is always hope.”

  2. schizyfos Says:

    Kollarov Underground bude niečo nové iba ak sa mu podarí prekonať King Crimson z úcty k nemu – http://musicpleer.audio/#!4c19ea43b180be815416ae2c902f97d4. Dá sa počuť, či je to také ľahké.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: